Susisiekime!

D.U.K.

Kodėl CERAGEM centruose procedūros nemokamos?

Geriausias būdas parodyti CERAGEM lovos efektyvumą ir veiksmingumą – tai suteikti galimybę lankytojams nemokamai mėgautis procedūrų veiksmingumu prieš priimant teisingą sprendimą dėl gydomosios lovos įsigyjimo. Mes vertiname visus klientus, nepriklausomai nuo apsisprendimo pirkti ar naudotis mūsų gydomąja įranga. Mes leidžiame lankytojams įvertinti mūsų produktą ir padaryti teisingą sprendimą. Tam mūsų gydomąja lova leidžiame naudoti nemokamai, neribojant procedūrų skaičiaus.

Kuo naudingas šildymas?

Termoterapijos efektas gaunamas veikiant organizmą infraraudonaisiais spinduliais, kuriuos spinduliuoja pusiau brangus akmuo nefritas iš kurio pagaminti gydomosios lovos vidinio projektoriaus ritinėliai ir išoriniai projektoriai (šildytuvai). Nefrito teikiamų infraraudonųjų spindulių ilgis yra nuo 4 iki 16 mkm, kas pilnai sutampa su žmogaus organizmo spinduliuojamų infraraudonųjų spindulių bangų ilgiu (bangos lengvai patenka į mūsų organizmą). Tai leidžia sušildyti visus audinius iki 41°C ir pasiekti šiuos rezultatus:

  • sumažėja kraujo klampumas (kraujas tampa skystas ir laisvai prateka pro visas venas ir pasiekia smulkiausius kapiliarus, pramušdamas esančius trombus, ardydamas cholesterolio plokšteles ir kitas žalingas sankaupas);
  • naikinami infekcijų sukėlėjai;
  • stiprėja imunitetas;
  • tirpsta ir šalinami riebaliniai audiniai nuo organų ir išorinių audinių;
  • vyksta toksinų šalinimas iš kraujotakos sistemos, vidaus organų ir liaukų, kas sąlygoja medžiagų apykaitos pagerėjimą.

Kur kreiptis dėl techninės pagalbos?

CERAGEM gydomoji lova – tai tvarus ir patikimas aparatas, kuris gali tarnauti eilę metų intensyviai juo naudojantis. Iškilus bet kokiai techninei kliūčiai ar problemai, pagalbos kreipkitės į distributorių, kuris pardavė Jums gydomąją lovą.

Atsiradus techninėms problemoms, maloniai prašome kreiptis į oficialų CERAGEM atstovą.
Vilniuje
Šeškinės 30-4, Vilnius

Tel.: 8-5 2778189
Mob.: 8 687 53833

Taip pat galite rašyti el. paštu: ceragem.centras@gmail.com

Ar visiems galima naudotis CERAGEM lova?

Naudojimuisi CERAGEM gydomąja lova yra keletas apribojimų: nėštumas, po rėžinių operacijų (6 mėnesiai), metalo konstrukcijos stubure ir kt. Esant sunkioms įvairių susirgimų formoms, būtina gydytojo specialisto konsultacija.

Įspėjimai:

  • nenaudokite CERAGEM gydomosios lovos būdami apsvaigę nuo alkoholio ir narkotinių medžiagų;
  • esant tiesioginiam kontaktui su nefrito projektoriumi galimi nudegimai, kai temperatūra aukštesnė negu 55°C. Norint išvengti nudegimo, naudojami specialūs natūralaus audinio apvalkalai.
  • nenaudokite aliejukų, kremų, losjonų ir kitų kūno priežiūros priemonių naudodamiesi gydomaja lova CERAGEM.

Ar bus atidarytas CERAGEM centras Panevėžyje? Jei taip, tai kada?

Šiais metais planuojama atidaryti CERAGEM demonstracinius centrus Lietuvoje, šiuose miestuose: Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose , Panevėžyje, Mariajmpolėje ir Alytuje. Apie naujų CERAGEM centrų atidarymą informuosime mūsų tinklapyje, sekite naujienas.

Kuo skiriasi CERAGEM nuo Navasono lovos?

Navasonas neturi:

– Europos Sąjungos medicininio sertifikato, todėl tai nėra gydomoji įranga, o masažuoklis;

– medicinos tyrimų, patvirtinančių veikmo efektyvumą (CERAGEM turi daugybę autoritetingų medicinių išvadų apie tyrimus atliktus daugelyje pasaulio šalių);

– kokybės valdymo sistemų ISO sertifikatų;

– anglies epoksido plokščių, didinančių gydomąjį poveikį 30- 40%

Kompanija CERAGEM Co, Ltd yra užpatentavusi pagrindinius mazgus ir anglies plokštes, kas neleidžia naujai atsirandančioms kompanijoms kopijuoti CERAGEM-MASTER gydomosios lovos.

Išbandykite ir Jūsų organizmas Jums patars.

Kur galima išbandyti gydomąją lovą CERAGEM?

CERAGEM gydomasias lovas galite nemokamai išbandyti viename iš CERAGEM demonstracinių centrų.

Ar galima įsigyti CERAGEM lovą išsimokėtinai?

Lovą CERAGEM MASTER galima įsyti išsimokėtinai palankiomis sąlygomis. Išsimokėjimo terminas iki 48mėn, o avansas nėra privalomas. Detalią informaciją gausite pas artimiausią distributorių

Kiek CERAGEM lova naudoja elektros energijos?

Gydomosio lovos CERAGEM Master CERAGEM-E maksimalus energijos suvartojimas yra 400W. Vidutiniškai per procedūrą sunaudojama apie 150W.

Kaip dažnai galima naudoti infraraudonuosius spindulius nekenkiant organizmui?

CERAGEM MASTER teikaimų IR spindulių diapazonas yra saugus ir gali būti naudojamas be apribojimų. CERAGEM MASTER rekomenduojame naudoti 1-3 kartus per dieną.

Ar galima CERAGEM masažuoti kojas?

Galima. Be universaliosios automatinės programos yra galimybė naudoti specialiasias programas, skirtas atskiroms organizmo sritims. Juosmeniui, dubens sričiai ir kojoms skirtas “Atvirkštinis standartinis būdas”.

Noriu konsultacijos

Tel. 8-5 2778189
Mob. 8 615 23 862
El. paštas: ceragem.centras@gmail.com


This will close in 0 seconds